Trener mistrzów Polski: Potrzebujemy prawdziwych kibiców [WIDEO]

- Potrzebujemy wsparcia kibiców bez względu na wynik, a szczególnie w trudnych momentach. Wtedy kibic pokazuje prawdziwą klasę - powiedział trener Asseco Resovii Andrzej Kowal po wygranym 3:2 meczu z Jastrzębskim Węglem.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- Wygraliśmy i cieszymy się z tego. Mieliśmy problemy w przyjęciu, ale dobrze, że potrafiliśmy wygrać. Głównie charakterem, ale mamy jeszcze dużo rzeczy do poprawienia - powiedział na konferencji prasowej po spotkaniu kapitan Asseco Resovii Olieg Achrem. Resoviacy wygrali, ale formą nie zachwycili. Kibice kilkakrotnie gwizdali na nich, również w momencie, gdy Fabian Drzyzga odbierał statuetkę dla najlepszego zawodnika spotkania.

- Mam taki apel do kibiców, do tych, co gwiżdżą na MVP. MVP jest nagrodą dla całego zespołu i jeżeli ktoś gwiżdże, to pokazuje brak szacunku nie tylko dla tego zawodnika, który jest wybrany, ale dla całego zespołu. My potrzebujemy prawdziwych kibiców i wsparcia bez względu na wynik, a szczególnie w trudnych momentach. Wtedy kibic pokazuje prawdziwą klasę - mówił z kolei trener Andrzej Kowal.