Bilety na hit PlusLigi sprzedane w cztery minuty

Tylko tyle trwała rezerwacja biletów na środowy pojedynek w PlusLidze pomiędzy Asseco Resovią i Jastrzębskim Węglem. Siatkarze wrócą do ligowych zmagań po trzech tygodniach przerwy.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLKibice w Rzeszowie zdążyli już zatęsknić za ligową siatkówką. Ostatni raz w akcji oglądali Asseco Resovię 18 grudnia w meczu Ligi Mistrzów. Później nastąpiła przerwa na rozgrywki reprezentacji, najpierw zgrupowania, a później eliminację do mistrzostw świata. Początkiem stycznia rzeszowianie wrócą jednak już do ligowej rywalizacji.

I zaczną od uważanego za hit meczu z Jastrzębskim Węglem, w środę 8 stycznia. Żeby jednak zobaczyć na żywo to spotkanie, trzeba było mieć nie lada refleks i szczęście. Internetowa rezerwacja biletów trwała bowiem tylko cztery minuty! - Tak jak się spodziewaliśmy, sprzedaż biletów nie trwała zbyt długo. Tak się akurat złożyło, że mamy w styczniu trzy topowe i bardzo ważne mecze, dlatego nie dziwi nas takie zainteresowanie kibiców - mówi dyrektor organizacyjny Asseco Resovii Jarosław Gutowski.

Te trzy topowe mecze, to oprócz spotkania z Jastrzębskim Węglem, pojedynek w Lidze Mistrzów z belgijskim Knack Roeselare (14 stycznia) i spotkanie z PGE Skrą Bełchatów w PlusLidze (18 stycznia).

Wolne rezerwacje na dwa pozostałe mecze ruszą niebawem. Tymczasem na pojedynek z Jastrzębskim Węglem będzie można kupić jeszcze wejściówki w kasie hali Podpromie, która zostanie otwarta w dniu meczu o godz. 14.30.