Kup bilet na mecz Asseco Resovii z JW. W Nowy Rok

W środę 1 stycznia o godz. 20 rozpocznie się rezerwacja biletów na pierwszy w Nowym Roku mecz siatkarzy Asseco Resovii z Jastrzębskim Węglem.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLObie drużyny spotkają się w środę 8 stycznia o godz. 17.30. Dla obu będzie to też pierwszy pojedynek po trzech tygodniach przerwy w rozgrywkach i szansa na dobre rozpoczęcie roku. Spotkanie może mieć też dodatkowy podtekst, bowiem jeśli dobrze poszłoby obu drużynom w pierwszej rundzie play-off Ligi Mistrzów, w kolejnej zagrają właśnie ze sobą. Na razie jednak bić się będą o ligowe punkty.

Rezerwacja biletów rozpocznie się w środę o godz. 20 na stronie klubowej www.assecoresovia.pl i trwać będzie do 7 stycznia do godz. 18. Do tego momentu trzeba też odebrać wejściówki. Przypomnijmy, że rezerwacji dokonać mogą tylko i wyłącznie posiadacze Kart Kibica i karnetów. Osoby, które ich nie mają, będą mogły zakupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna będzie od godz. 14.30.

Ceny biletów to 30 zł ulgowy i 45 zł normalny.