LM. Od niedzieli można rezerwować bilety na mecz Asseco Resovii z Knack Roeselare

W niedzielę o godz. 10 rusza pierwszy etap rezerwacji biletów na spotkanie play-off Ligi Mistrzów Asseco Resovii z belgijskim Knack Roeselare. Mecz rozegrany zostanie 15 stycznia.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPierwszy etap rezerwacji biletów na spotkanie z Knack Roeselare obowiązuje tylko posiadaczy karnetów na spotkania Asseco Resovii. Do 5 stycznia do godz. 16 będą oni mieli pierwszeństwo na wykupienie swojego miejsca. Cena wejściówek to 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (ulgowy).

Drugi etap rozpocznie się dzień później o godz. 20 i potrwa do 14 stycznia do godz. 18. Wówczas rezerwacji biletów będą mogły dokonać osoby z Kartą Kibica i posiadacze karnetów na sezon 2013/14. W tym etapie koszt biletów to 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Jednocześnie klub informuje, że osoby, które nie posiadają Kart Kibica i karnetów, wejściówki będą mogły nabyć w kasie biletowej. Ta otwarta zostanie trzy godziny przed meczem.

Pierwszy mecz Asseco Resovii z Knack Roeselare rozegrany zostanie 15 stycznia. Rewanż tydzień później w Belgii. W przypadku zwycięstwa w kolejnej rundzie mistrzowie Polski mogą trafić na Jastrzębski Węgiel.