LM. Asseco Resovia znów bez Piotra Nowakowskiego?

W środę siatkarze Asseco Resovii w 4. kolejce Ligi Mistrzów zagrają na wyjeździe z Jihostrojem Ceske Budejovice. Wszystko wskazuje na to, że mistrzowie Polski po raz kolejny będą musieli radzić sobie bez środkowego Piotra Nowakowskiego.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLNowakowski wprawdzie leci z drużyną Asseco Resovii do Czech, ale jego występ w spotkaniu z tamtejszym Jihostrojem Ceske Budejovice stoi pod znakiem zapytania. Środkowy rzeszowskiego zespołu od tygodnia bowiem narzeka na uraz pleców. Nabawił się go przed meczem ligowym z Zaksą Kędzierzyn-Koźle (3:0). Nowakowski nie wystąpił również w ostatnim, sobotnim pojedynku w PlusLidze z Lotosem Treflem Gdańsk (3:0). 26-letniego reprezentanta Polski w Czechach, podobnie jak w ostatnich meczach, zastąpić ma Grzegorz Kosok.

Po trzech kolejkach Ligi Mistrzów Asseco Resovia jest liderem grupy C. Podopieczni Andrzeja Kowala wygrali dwa spotkania i ponieśli porażkę z Budvanską Rivijerą Budva (2:3). Mecz z Jihostrojem Ceske Budejovice będzie drugim pojedynkiem obu drużyn. W Rzeszowie mistrz Polski pokonał Czechów 3:1.

Początek spotkania o godz. 20. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl.