Rusza rezerwacja biletów na mecz Asseco Resovii z Paris Volley

W niedzielę o godz. 20 rozpocznie się przedsprzedaż biletów na mecz Asseco Resovii w Lidze Mistrzów z francuskim Paris Volley. Spotkanie odbędzie 18 grudnia.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPierwszy etap przedsprzedaży wejściówek na mecz z Paris Volley przeznaczony jest dla posiadaczy karnetów na spotkania Asseco Resovii. Rezerwacja zakończy się 11 grudnia o godz. 18. Ceny biletów wynoszą 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny).

Dzień później wejściówki będą mogły rezerwować osoby, które posiadają Karty Kibica i karnety. Wtedy bilety kosztować będę 25 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny). Rezerwacja potrwa do 17 grudnia do godz. 18.

Mecz Asseco Resovii z Paris Volley rozegrany zostanie 18 grudnia. Początek spotkania o godz. 20.30. W pierwszym pojedynku tych drużyn mistrzowie Polski pokonali Francuzów 3:0. W trzecim secie podopieczni Andrzeja Kowala dali ugrać rywalom zaledwie 11 pkt.

W najbliższą środę natomiast rzeszowski zespół w 4. kolejce Ligi Mistrzów zagra na wyjeździe z czeskim Jihostrojem Ceske Budejovice.