Mistrz vs. wicemistrz Polski. Od piątku rusza sprzedaż biletów

W środę 27 listopada o godz. 20 siatkarze Asseco Resovii podejmą we własnej hali Zaksę Kędzierzyn-Koźle. Będzie to starcie mistrza z wicemistrzem kraju.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW poprzednim sezonie pojedynki tych ekip zakończyły sezon. W pięciu meczach lepsza okazała się Asseco Resovia, która po raz drugi z rzędu sięgnęła po mistrzostwo Polski. Każdy z meczów stał na wysokim poziomie i dostarczył wielu emocji. Nie inaczej powinno być teraz.

Pierwotnie obie drużyny miały zagrać ze sobą 21 grudnia, ale ze względu na eliminacje do mistrzostw świata pojedynek ten rozegrany zostanie wcześniej.

W piątek o godz. 18 ruszy rezerwacja biletów na to spotkanie. Wejściówki mogą rezerwować posiadacze Karty Kibica lub karnetu na obecny sezon. Oczywiście karnety obowiązują na ten pojedynek, ale ich posiadacze mogą zarezerwować sobie kolejne bilety.

Rezerwacja biletów zakończy się dzień przed meczem (26 listopada) o godz. 18. Do tego czasu należy też odebrać bilety na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów. Nieodebrane wejściówki trafią do sprzedaży w kasie hali Podpromie w dniu meczu. Kasa zostanie otwarta o godz. 17.

Ceny biletów na to spotkanie to 45 zł (normalny) i 35 zł (ulgowy).

Szczegóły rezerwacji i sama rezerwacja na www.assecoresovia.pl.