Sport.pl

Siatkarze Asseco Resovii wrócili na Podpromie. Po treningach w Kielnarowej

Trzy dni w ośrodku WSiZ w Kielnarowej musieli trenować siatkarze Asseco Resovii. Od poniedziałku do środy w rzeszowskiej hali Podpromie odbywały się bowiem... targi spożywcze. W czwartek mistrzowie Polski wrócili do zajęć we własnej hali, ale w niepełnym składzie.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPo raz pierwszy w tym sezonie podopieczni Andrzeja Kowala mieli tydzień przerwy między meczami. Wcześniej co trzy dni rozegrali bowiem aż dziewięć spotkań w PlusLidze, Lidze Mistrzów i pojedynek o Superpuchar Polski. Maraton się skończył, ale tylko na dwa tygodnie. W dodatku kiedy nadarzyła się okazja normalnie potrenować, resoviacy musieli jechać do Kielnarowej, bo hala Podpromie przez trzy ostatnie dni była zajęta.

Siatkarze wrócili do niej w czwartek. Rano odbyły się zajęcia indywidualne, a o godz. 17.30 rozpocznie się trening zespołu, który w sobotę w 6. kolejce zmierzy się w Rzeszowie z AZS-em Politechniką Warszawską. W pojedynku tym zabraknie libero Krzysztofa Ignaczaka, który powoli dochodzi do pełnej dyspozycji po kontuzji kolana. Trener Kowal nie będzie mógł też skorzystać z Paula Lotmana, który wyjechał na zgrupowanie reprezentacji Stanów Zjednoczonych przed Turniejem Wielkich Mistrzów w Japonii. Do Rzeszowa wrócić ma przed meczem z Zaksą Kędzierzyn-Koźle. To spotkanie rozegrane zostanie 27 listopada.Więcej o: