Nowe koszulki Krzysztofa Ignaczaka. Ze zdjęciami kibiców [ZOBACZ]

O tym, że libero Asseco Resovii Krzysztof Ignaczak znowu zaskoczy swoją koszulką, informowaliśmy wcześniej. Teraz znamy projekty koszulki domowej i wyjazdowej. Na obu jest numer złożony ze zdjęć kibiców.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLIgnaczak zdążył już zadebiutować w nowej koszulce w meczu z Jastrzębskim Węglem. Niestety ani w poprzednią sobotę, ani w najbliższą w meczu ze Skrą Bełchatów kibice nie zobaczą ani Ignaczaka, ani koszulki kibice nie zobaczą. "Igła" dochodzi do zdrowia po zabiegu kolana i na kolejne jego występy trzeba trochę poczekać.

Koszulka wyjazdowa jest biała, domowa - czarna, by kontrastować ze strojami kolegów z drużyny. Dół białej koszulki wypełniają głównie czarny i czerwony kolor, czarnej - żółty i czerwony. Na obu widać twarz wilka.

Najciekawszy jest jednak sam numer 16, z tyłu koszulki. Na nim znajduje się ponad sto zdjęć kibiców, którzy tworzą niepowtarzalny projekt. Dzięki niemu można powiedzieć, że Krzysztof Ignaczak gra teraz dosłownie z kibicami.

To zresztą nie pierwszy taki projekt koszulki libero Asseco Resovii. We wcześniejszych latach grał on już m.in. w stroju zaprojektowanym przez kibiców. Na plecach siatkarz nie ma też od kilku sezonów standardowo nazwiska, a ksywkę "Igła".