Sport.pl

Asseco Resovia znów bez Ignaczaka. Kolejny uraz libero

Libero Asseco Resovii Krzysztof Ignaczak nie wystąpi w dzisiejszym meczu PlusLigi przeciwko Transferowi Bydgoszcz. ?Igle? przytrafił się kolejny w tym sezonie uraz.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPech jednego z najlepszych libero zaczął się jeszcze przed startem rozgrywek, gdy podczas meczu prezentacyjnego z Jastrzębskim Węglem zderzył się z Amerykaninem Paulem Lotmanem i wylądował w szpitalu na badaniach. Na szczęście ówczesny uraz okazał się niegroźny, a Ignaczak szybko wrócił do treningów.

Tym razem pojawił się problem z nogą. "Igła" naciągnął jeden z mięśni i czeka go kilka dni przerwy. Ignaczak nie zagra na pewno w meczu z Transferem Bydgoszcz i zapewne w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Czechom z Jihostroj Ceske Budejovice. Pod znakiem zapytania stoi także jego gra w hicie następnej kolejki PlusLigi, przeciwko PGE Skrze w Bełchatowie.

Ignaczaka zastąpi dwójka innych graczy - Bułgar Nikolaj Penczew i 16-letni Mateusz Masłowski, syn Grzegorza Masłowskiego, kiedyś także zawodnika rzeszowskiego klubu. Pierwszy na odpowiadać za przyjęcie, drugi za grę w obronie.Więcej o: