Ostatnie dni rezerwacji biletów na mecze Asseco Resovii w LM

W czwartek o godz. 18 zakończy się pierwszy etap rezerwacji biletów na dwa pierwsze mecze Asseco Resovii w Lidze Mistrzów. W ten sam dzień ruszy także kolejny etap tejże rezerwacji.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLDo czwartku do godz. 18 szansę na wykup swojego miejsca mają posiadacze karnetów na obecny sezon. Mogą zarezerwować sobie miejscówki na spotkanie z Budvanską Rivijerą Budvą (30 października, godz. 18) oraz na mecz z Jihostroj Ceske Budejovice (6 listopada, godz. 20.30). Ceny biletów to 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Nieodebrane wejściówki z tego etapu oraz miejsca niezajęte przez karnety trafią do drugiego etapu rezerwacji, który rozpocznie się dwie godziny później. W jego trakcie bilety będą mogli zarezerwować posiadacze Kart Kibica. Ceny biletów dla nich to 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).

Zarezerwowane bilety trzeba odebrać do 29 października do godz. 18 (na mecz z Budvanską Rivijerą) oraz do 5 listopada do godz. 18 (na mecz z Budziejovicami). Nieodebrane trafią do sprzedaży w kasie w hali Podpromie w dniu poszczególnych spotkań. Kasa będzie czynna trzy godziny przed rozpoczęciem pojedynków.

Szczegóły rezerwacji na www.assecoresovia.pl.