Rusza rezerwacja biletów na mecze Asseco Resovii w Lidze Mistrzów

Dziś od godz. 18 można będzie zarezerwować bilety na dwa pierwsze spotkania Asseco Resovii w Lidze Mistrzów. Pierwszy mecz w hali Podpromie mistrzowie rozegrają 30 października.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRezerwacja biletów na dwa pierwsze mecze w tegorocznej Lidze Mistrzów w Rzeszowie prowadzona będzie w dwóch etapach. Jako pierwsi wejściówki rezerwować będą mogli posiadacze karnetów. Ten etap rozpocznie się już dziś o godz. 18 i zakończy 24 października o godz. 18. Koszt biletów to 15 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny).

Drugi etap rezerwacji rozpocznie się 24 października o godz. 20. Niezarezerwowane lub nieodebrane bilety będą mogli nabyć posiadacze Kart Kibica. 29 października zakończy się rezerwacja wejściówek na mecz z Budvanską Rivijerą Budva (30.10.2013). Do 5 listopada potrwa natomiast rezerwacja biletów na spotkanie z Jihostroj Ceske Budejovice, które odbędzie się dzień później. Koszt biletów w drugim etapie to 25 zł (ulgowy) i 35 zł (normalny).

Przypomnijmy, że zespół Asseco Resovii w tej edycji Ligi Mistrzów trafił do grupy C. W niej zmierzy się z francuskim Paris Volley, czeskim Jihostrojem Czeskie Budziejowice oraz czarnogórską Budvanską Rivierą Budva. Pierwszy mecz podopieczni Andrzeja Kowala rozegrają już 24 października we Francji.