Asseco Resovia zmienia styl gry. "Dużo pracy przed nami" [WIDEO]

- Zmieniamy styl, więc teraz najważniejsze są zwycięstwa. Będziemy się starać grać inną parabolą wystaw - mówił Andrzej Kowal, trener Asseco Resovii, po zwycięstwie nad BBTS-em Bielsko-Biała.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLResoviacy wygrali, ale nie zachwycili. - To takie trudne początki. Zmieniamy nasz styl gry, dlatego teraz zwycięstwa będą najważniejsze. O resztę będziemy się martwić później. Naszą grę możemy poprawić tylko ciężkim treningiem. Mamy potencjał, ale przed nami ciężka praca - kontynuował Kowal. - Nie wszystko nam jeszcze wychodzi, ale będziemy się starali z meczu na mecz grać lepiej - dodał kapitan rzeszowian Olieg Achrem.

Goście zaprezentowali się bardzo dobrze i byli bliscy zwycięstwa w pierwszym secie. - W najważniejszym momencie nie ustrzegliśmy się pomyłek i przegraliśmy. W takich sytuacjach widać, kto jest bardziej ogranym zespołem - zauważył Grzegorz Kokociński, kapitan BBTS-u i najbardziej doświadczony jego gracz. Większość bielszczan nie grała jednak jeszcze przed taką publicznością. - To były dla nich spore emocje, nowe wrażenia, nowa hala. Możemy jednak wyjść z podniesionym czołem - dodał.

- My dopiero uczymy się dorosłej siatkówki. Przegraliśmy tylko i aż w końcówkach. Wtedy Asseco Resovia pokazała swoją klasę - powiedział z kolei Janusz Bułkowski, trener BBTS-u.