Asseco Resovia zaprezentowana. Po raz drugi [FOTO]

Siatkarze mistrza Polski Asseco Resovii po raz drugi zaprezentowali się swoim kibicom. Tym razem spotkali się z nimi w Galerii Rzeszów, która od tego sezonu jest sponsorem klubu, a w której to znajduje się Wyspa Asseco Resovii, czyli oficjalny sklep klubu.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLByła to druga część prezentacji zespołu, który już w piątek meczem z BBTS-em Bielsko-Biała rozpocznie walkę o obronę mistrzostwa Polski. Pierwsza prezentacja odbyła się w piątek w hali Podpromie. Tam była wersja sportowa, z elementem głównym, czyli meczem z Jastrzębskim Węglem. Wczoraj było bardziej oficjalnie. Albo mniej sportowo. - Życzyłbym sobie, żebyśmy w maju spotkali się w tym samym miejscu i żebyśmy mogli powiedzieć, że dotrzymaliśmy słowa, zdobyliśmy mistrzostwo - mówił Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

Trener Andrzej Kowal z kolei stwierdził, że w tym roku nie ma pierwszej i drugiej szóstki. - Proszę kibiców, by o tym pamiętali. Mamy trzynastu równych zawodników i w miarę możliwości będę rotował tym składem - mówił. Na początku sezonu rotacja będzie niezbędna. Wciąż bowiem z zespołem nie ma Oliega Achrema i Bułgara Nikołaja Penczewa. Wszystko wskazuje natomiast na to, że w piątek w meczu z BBTS-em zagra libero Krzysztof Ignaczak, który po piątkowej prezentacji i meczu z Jastrzębskim Węglem wylądował w szpitalu.

Podczas poniedziałkowej prezentacji, podobnie jak w piątek, były występy zespołów, konkursy dla kibiców, a na koniec pojawili się także siatkarze w strojach wizytowych. Ci odpowiadali na pytania zadane wcześniej przez kibiców, a później pozowali do zdjęć i rozdali mnóstwo autografów.