Sport.pl

Krzysztof Ignaczak kontuzjowany. Halę opuścił na noszach

Libero Asseco Resovii Krzysztof Ignaczak pechowo zakończył udział w meczu sparingowym z Jastrzębskim Węglem. W drugim secie po zderzeniu z jednym z kolegów upadł na boisko. Halę opuścił na noszach.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLW Rzeszowie trwała właśnie prezentacja mistrzów Polski. Po części oficjalnej grano sparing z Jastrzębskim Węglem. W drugim secie przy stanie 11:8 dla miejscowych Krzysztof Ignaczak wraz z Amerykaninem Paulem Lotmanem próbowali przyjąć zagrywkę rywali. Zderzyli się tak niefortunnie, że Igła upadł na boisko i długo się nie podnosił.

Potrzebna była pomoc medyczna. Najpierw libero rzeszowian z placu gry znieśli koledzy, chwilę później pojawiły się nosze, na których Ignaczak opuścił halę i udał się na badania do szpitala.

Jeśli tylko dowiemy się szczegółów urazu Krzysztofa Ignaczaka, poinformujemy narzeszow.sport.pl .

Więcej o:
Komentarze (2)
Krzysztof Ignaczak kontuzjowany. Halę opuścił na noszach
Zaloguj się
  • jagela131

    Oceniono 7 razy 7

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  • olias

    Oceniono 2 razy 2

    wciąż nie jestem w stanie pojąc jakim cudem Anastasia nie zabrał na mistrzostwa Europy Igły i Bartmana. W przypadku Igły to chyba selekcjonerowi cusik się z głową stało. Przecież 'stary" Ignaczak zdąży książkę przeczytać i piłkę odebrać w czasie w którym Zatorski zauważy tę piłkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX