Rusza PlusLiga. Asseco Resovia sprzedaje bilety od niedzieli

W piątek, 11 października siatkarze Asseco Resovii zainaugurują sezon w PlusLidze. Mistrzowie Polski podejmą w hali Podpromie beniaminka BBTS Bielsko-Biała. W niedzielę rusza internetowa rezerwacja biletów na to spotkanie.

Więcej o sporcie w Rzeszowie na RZESZOW.SPORT.PLRezerwacja wystartuje o godz. 20 i potrwa do czwartku 10 października do godz. 18. Oczywiście jeśli wcześniej bilety nie zostaną sprzedane. A ostatnie rezerwacje biletów czy karnetów na mecze Asseco Resovii trwały najdłużej kilkadziesiąt minut. Do czwartku też zarezerwowane bilety trzeba będzie odebrać na wyspie Asseco Resovii w Galerii Rzeszów w Rzeszowie. Nieodebrane wejściówki trafią do sprzedaży w kasie w dniu meczu.

Przypomnijmy, że - aby dokonać rezerwacji internetowej - trzeba posiadać Kartę Kibica bądź karnet. Ich posiadacz może zarezerwować dwa bilety na każdy mecz.

Osoby, które nie posiadają ani Karty Kibica, ani biletu, będą mogły zakupić bilety jedynie w kasie w dniu meczu. Do tej sprzedaży przeznaczone zostaną wejściówki z sektora N1 i te nieodebrane z rezerwacji internetowej. Kasa będzie czynna od godz. 13, mecz rozpocznie się o godz. 16.

Bilety na spotkanie z BBTS-em kosztują 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Szczegóły rezerwacji dostępne są na stronie www.assecoresovia.pl.