K. Ignaczak zagra w lidze ze... zdjęciami kibiców na koszulce!

Libero Asseco Resovii, Krzysztof Ignaczak wystąpi w tym sezonie w PlusLidze w kolejnej nietypowej koszulce. Tym razem numer ?Igły? będzie się składał ze zdjęć kibiców rzeszowskiego klubu.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLIgnaczak znany jest z tego, że wyznacza w Polsce trendy, jeśli chodzi o strój siatkarski. Jako libero ma dużo większe pole do popisu niż zawodnicy z podstawowego składu i skwapliwie wykorzystuje to zarówno on, jak i klub, w którym gra. Od kilku sezonów "Igła" występuje w koszulkach ze specjalnym wzorem, strojach projektowanych specjalnie dla niego, czy koszulkach tworzonych przez kibiców. W dodatku stroje, w których występuje libero Asseco Resovii biją rekordy popularności wśród kibiców.

W tym roku nie będzie inaczej. Z pewnością koszulkę Ignaczaka będzie chciał mieć każdy... kto na niej będzie. - Ostatecznego projektu nie chcemy jeszcze ujawniać, bo to ma być niespodzianka, ale możemy już zdradzić, że numer, z którym będzie grał Krzysiek Ignaczak, będzie się składał ze zdjęć kibiców nadesłanych przez fanów na konkurs na Facebooku - mówi Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

A że Ignaczak od lat występuje z numerem 16, na koszulce zmieściło się ponad sto fotografii kibiców w biało-czerwonych barwach.

To jednak niejedyny ukłon Asseco Resovii w kierunku kibiców. W przygotowaniu jest już koszulka na wyjazdowe mecze w Lidze Mistrzów, której motywem przewodnim, podobnie jak w poprzednim sezonie, będzie zdjęcie kibiców na trybunach w hali Podpromie.