Karnety na mecze Asseco Resovii sprzedane w półtorej minuty

Trzeba było mieć sporo szczęścia, by zarezerwować karnet na mecze Asseco Resovii w nadchodzącym sezonie. Sprzedaż tych trwała tylko półtorej minuty. Szczęśliwcy mają teraz kilka dni na odebranie wejściówek.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- Karnety zostały zarezerwowane w niecałe półtorej minuty. Teraz czekamy tylko na ich odbiór na Wyspie Asseco Resovii - mówi Jarosław Gutowski, dyrektor organizacyjny w Asseco Resovii. W niedzielę wieczorem ruszył drugi etap rezerwacji całosezonowych wejściówek. Wcześniej blisko 3 tysiące kibiców miało okazję wykupić miejsca, które zajmowali w poprzednim sezonie. I większość skorzystała z tej okazji.

Do wolnej sprzedaży trafiło tylko kilkaset karnetów. I te, podobnie jak bilety na najważniejsze mecze w poprzednim sezonie, rozeszły się w mgnieniu oka.

Łącznie na mecze Asseco Resovii w PlusLidze i Pucharze Polski sprzedano prawie 3,4 tys. karnetów, wliczając w to klub kibica, a także młodych sportowców AKS-u Rzeszów i zasłużonych działaczy. Pozostałe miejscówki będą do sprzedaży biletowej przed każdym meczem.

Większość trafi do rezerwacji internetowej, około 150 będzie dostępnych natomiast dla zorganizowanych grup i sprzedaży w kasach hali Podpromie tuż przed spotkaniami.

Jednak zarezerwowanie biletu na pojedynczy mecz też może nie być łatwe. Popyt na wejściówki jest ogromny, a żeby móc je zarezerwować przez internet, trzeba wcześniej wyrobić Kartę Kibica Asseco Resovii. Ta uprawnia nie tylko do zakupu dwóch biletów, ale także do serii zniżek u sponsorów klubu. Szczegóły rezerwacji biletów i sprzedaży Kart Kibica dostępne są na stronie www.assecoresovia.pl.