Dziś ostatnia szansa na karnety na mecze Asseco Resovii

Dziś o godz. 20 ruszy drugi etap rezerwacji karnetów na mecze mistrzów Polski Asseco Resovii. To szansa dla wszystkich kibiców, którzy chcą zakupić całosezonową wejściówkę.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLDo środy rezerwacji mogli dokonywać kibice, którzy posiadali karnety w poprzednim sezonie. Z prawa pierwokupu skorzystała praktycznie większość zainteresowanych. Nieodebrane karnety, oraz miejsca przeznaczone na rezerwacje karnetowe, trafią teraz do otwartej sprzedaży. Tych będzie jednak niewiele i zapewne rozejdą się w kilka minut, podobnie jak w poprzednim sezonie.

Tak czy inaczej, kibice, którzy zarezerwują karnet, będą musieli go odebrać do 27 września do godz. 18. Wtedy całkowicie zakończy się sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w PlusLidze i Pucharze Polski.

Posiadacze karnetów, które są w cenie od 450 do 550 zł, będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów. Karnet będzie też pełnił funkcję Karty Kibica, czyli będzie uprawniał do rezerwacji dwóch biletów na mecze Asseco Resovii oraz do rabatów u naszych sponsorów.

Szczegóły rezerwacji na www.assecoresovia.pl.