Dwa tygodnie na zakup karnetów na mecze mistrza Polski

W środę 18 września kończy się pierwszy etap rezerwacji karnetów na mecze Asseco Resovii w przyszłym sezonie. Jeśli ktoś nie wykupi swojego miejsca z poprzedniego sezonu, trafi ono do wolnej sprzedaży.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRezerwacja karnetów na nowy sezon podzielona została na dwa etapy. W pierwszym prawo wykupienia swojego miejsca z poprzedniego sezonu otrzymali stali "karnetowcy". Jeśli nie skorzystają z tej możliwości, ich miejsce trafi do wolnej sprzedaży, która potrwa od 22 do 27 września. A w zeszłym sezonie miejsc zajętych karnetowych było ponad 3 tysiące.

Do tej pory karnety zarezerwowało około 60 procent osób. Pozostali mają jeszcze dwa tygodnie, by zarezerwować karnet na stronie www.assecoresovia.pl i odebrać go na Wyspie Asseco Resovii bądź poprosić o wysyłkę karnetu. Ceny całosezonowych wejściówek wahają się od 450 do 550 zł.

Karnet obowiązywał będzie na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie. Jego posiadacze będą mieli też pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów. Karnet będzie też pełnił funkcję Karty Kibica, czyli będzie uprawniał do rezerwacji dwóch biletów na poszczególne mecze oraz do rabatów u sponsorów klubu.

Szczegóły rezerwacji i sprzedaży karnetów dostępne są na stronie www.assecoresovia.pl.