Karta Kibica Asseco Resovii w sprzedaży od piątku

Już od najbliższego piątku do sprzedaży trafią Karty Kibica Asseco Resovii. Każdy, kto będzie chciał na żywo zobaczyć mecze mistrzów Polski w hali Podpromie, będzie musiał zaopatrzyć się w taką kartę.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLCo daje Karta Kibica? Możliwość internetowej rezerwacji i zakupu biletów na poszczególnie mecze rzeszowskiej drużyny. Ale nie tylko. Karta Kibica będzie również dokumentem uprawniającym do rabatów na towary i usługi sponsorów klubu, a także na zakupy na Wyspie Asseco Resovia.

Każda karta będzie miała swój unikalny kod, który będzie służył do rezerwacji biletów. Na każdą kartę będzie można zarezerwować dwa bilety.

Co trzeba zrobić, by kupić kartę? Zarejestrować się w systemie na stronie www.assecoresovia.pl, a następnie wykupić ją na Wyspie Asseco Resovii lub w sklepie internetowym. Koszt Karty Kibica to 15 zł.

Karty Kibica nie muszą wyrabiać posiadacze karnetów na nowy sezon, gdyż te będą pełnić dokładnie takie same funkcję jak karta. Szczegóły dotyczące Karty Kibica można znaleźć na stronie internetowej klubu.

Kibice, którzy nie będą posiadali karnetu ani Karty Kibica, a będą chcieli kupić bilet na mecz, będą mogli skorzystać tylko i wyłącznie z puli biletów, która będzie w sprzedaży w kasie biletowej w dniach meczów.