Rezerwacja i sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii od 19 sierpnia

19 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon w PlusLigi. Mistrzowie Polski - Asseco Resovia - rozgrywki rozpoczną 12 października pojedynkiem we własnej hali z beniaminkiem BBTS Bielsko-Biała.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRezerwacja i sprzedaż karnetów będzie, jak w poprzednich latach, przebiegała w dwóch etapach. Jako pierwsi całosezonowe wejściówki będą mogli zakupić kibice posiadający karnety z minionych rozgrywek. Na rezerwację i kupno karnetów fani będą mieli miesiąc czasu - od 19 sierpnia do 18 września. Miejsca, które nie zostaną zarezerwowane bądź wykupione, będą dostępne w drugim etapie. Wówczas wejściówki będzie mógł nabyć każdy kibic. Drugi etap rezerwacji i zakupu karnetu rozpocznie się 22 września i zakończy się 27 września.

Organizatorzy informują również, że kibice posiadający karnety na sektor B4 będą mogli zarezerwować i nabyć wejściówki poprzez Klub Kibica (adres: ssps@resovia.rzeszow.pl.

Jak w roku ubiegłym roku w sprzedaży będą następujące sektory w hali Podpromie:

- Sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 - 550 PLN

- Sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 - 500 PLN

- Sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, L2, G3, I3, L3 - 450 PLN

- Sektor F1 - 150 PLN (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację "Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej" lub "Za Zasługi Dla Sportu")

- "Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych oraz na potrzeby przedstawicieli CEV oraz sponsorów Ligi Mistrzów, wynikające z regulaminu uczestnictwa w rozgrywkach europejskich. Wyjątkiem są sektory F1 (zasłużeni działacze) i E1 (sektor AKS Rzeszów).

Sektor J3 przeznaczony będzie dla przedstawicieli oraz kibiców drużyn przyjezdnych" - informuje oficjalna strona klubuAsseco Resovii.

Zakupiony karnet na sezon 2013/14 obowiązywał będzie na wszystkie spotkania PlusLigi i Pucharu Polski, jakie rozegrane zostaną w rzeszowskiej hali Podpromie. Dodatkowo posiadacze wejściówek będą mieli pierwszeństwo oraz rabat na zakup biletów na mecze Ligi Mistrzów. Karnet będzie również uprawniał do rezerwacji 2 biletów na spotkania mistrzów Polski.