Asseco Resovia wprowadza Karty Kibica. Bilety tylko z nimi

W nowym sezonie, by kupić bilet na mecze mistrza Polski Asseco Resovii w rezerwacji internetowej, kibice będą musieli posiadać Kartę Kibica.- To jeden z wymogów bezpieczeństwa widowisk sportowych - tłumaczą w klubie.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLKarta Kibica to nowość w Asseco Resovii. Bez niej nie będzie można internetowo rezerwować biletów na mecze mistrzów Polski, a jedynie zakupić je w kasie. W tej zazwyczaj jednak wejściówek jest bardzo mało.

Każdy, kto chce więc obejrzeć na żywo siatkarzy Asseco Resovii, będzie musiał ją wyrobić. Zapłaci za nią 15 zł, ale w zamian otrzyma niższą cenę biletu na mecz przedsezonowy, który będzie jednocześnie prezentacją drużyny. Obecnie w klubie trwają ostatnie rozmowy odnośnie rywala, ale ma być to jeden z czołowych klubów Europy.

Posiadacze Karty Kibica będą mogli rezerwować na każdy mecz po dwa bilety i tylko dzięki niej, będą mieli możliwość zalogowania się do systemu rezerwacyjnego. Będą też uprawnieni do szeregu zniżek, nie tylko na Wyspie Asseco Resovii, ale także u partnerów klubu. - Lista i szczegóły rabatów zostaną opublikowane wkrótce - mówią w klubie.

Osoby, które kupią karnety na nowy sezon, nie będą musiały wyrabiać dodatkowo karty. Sam karnet będzie pełnił jej funkcję i będzie także uprawniał do wspomnianych wcześniej zniżek oraz zakupu biletów.

W związku ze zmianami, każdy, kto posiadał konto w systemie rezerwacji, będzie musiał jeszcze raz się zarejestrować. Szczegóły całej operacji oraz terminy jej rozpoczęcia zamieszczone będą na stronie www.assecoresovia.pl.

Asseco Resovia podpisała jednocześnie też nową umowę ze starym sponsorem, Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym. Obie strony zdecydowały się na kolejny rok przedłużyć sześcioletnią już współpracę.