Sport.pl

Siatkarze Asseco Resovii zagrają w Lidze Światowej i Europejskiej

Od piątku do niedzieli ośmiu siatkarzy mistrza Polski Asseco Resovii bronić będzie barw swoich reprezentacji w rozgrywkach Ligi Światowej i Europejskiej.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLTrzech resoviaków zagra w kadrze Polski, która w piątek i niedzielę (początek o godz. 20.15) zmierzy się z Argentyną. Szanse na występ dostaną Krzysztof Ignaczak, Piotr Nowakowski, a na ławce zapewne mecze rozpocznie Fabian Drzyzga.

Do resoviackiego pojedynku może dojść w innym spotkaniu, gdzie Amerykanie podejmą Bułgarię. W pierwszej reprezentacji gra przecież Paul Lotman, w drugiej Nikołaj Penczew. Mecze rozegrane zostaną w piątek (godz. 4.30 czasu polskiego) i sobotę (godz. 2.40).

W sobotę i niedzielę z kolei swoje mecze w LŚ rozgrywać będzie reprezentacja Niemiec z Jochenem Schopsem w składzie. Nasi zachodni sąsiedzi zmierzą się na wyjeździe z Serbami, gdzie gra były resoviak Nikola Kovacević. Oba spotkania rozpoczną się o godz. 20.

W Lidze Europejskiej zagra z kolei dwójka siatkarzy Asseco Resovii. Kolejny, trzeci weekend w reprezentacji Czech zaliczy Lukas Tichacek. Tym razem Czesi zagrają w Czarnogórze, kolejno z Hiszpanami, Węgrami i gospodarzami.

Do reprezentacji Białorusi wraca z kolei Olieg Achrem. Kapitan Asseco Resovii wraz ze swoją kadrą zagra w Turcji z Izraelem, Chorwacją i Turcją.

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"