Sport.pl

Karnety na mecze mistrza Polski droższe o 50 zł. Sprzedaż bez zmian

Od 450 do 550 zł trzeba będzie zapłacić za karnet na mecze siatkarskiego mistrza Polski Asseco Resovii. To o 50 zł więcej niż rok temu.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLKarnety na mecze Asseco Resovii w Rzeszowie to bardzo atrakcyjny towar. Daje nie tylko wejście na wszystkie mecze w PlusLidze i w Pucharze Polski rozgrywane w Rzeszowie, ale także zapewnia stałe miejsce na trybunach. Co roku o krzesełko w najlepszych sektorach jest niezwykle ciężko. Większość z nich bowiem zajmują właśnie "karnetowicze". W poprzednim sezonie karnetów na mecze Asseco Resovii sprzedano ponad 3 tys.

W tym roku może być podobnie. Sprzedaż karnetów bowiem się nie zmieni i po raz kolejny posiadacze całosezonowych wejściówek z poprzedniego sezonu będą mieli prawo pierwokupu swojego miejsca na kolejne rozgrywki. Teraz jednak będą musieli zapłacić o 50 zł więcej. Rezerwacja dla nich ruszy 12 sierpnia. Na zajęcie i wykupienie swojego miejsca kibice będą mieli miesiąc. Ten etap zakończy się 12 września.

Miejsca, które nie zostaną zarezerwowane i wykupione, trafią do sprzedaży w etapie drugim. Teraz każdy z kibiców będzie mógł zarezerwować miejscówkę. Ten etap zakończy się 1 października, a później będzie można już tylko kupować bilety na poszczególne mecze.

Posiadacze karnetów dostaną nie tylko możliwość wejścia na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie, ale także prawo pierwokupu i specjalny rabat na bilety w Lidze Mistrzów.

Szczegółowe informacje na temat rezerwacji pojawią się na stronie klubu www.assecoresovia.pl pod koniec lipca. Dziś natomiast można zapoznać się z dokładnymi cenami w konkretnych sektorach.

Więcej o: