Z jakimi numerami zagrają siatkarze Asseco Resovii? Sprawdź

Choć do rozpoczęcia sezonu w PlusLidze pozostały jeszcze cztery miesiące, wiadomo już, z jakimi numerami zagrają zawodnicy Asseco Resovii w kolejnym sezonie.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLDo zespołu dołączyło czterech nowych graczy i to oni wybierali sobie numery spośród tych które zostały. Rozgrywający Fabian Drzyzga będzie występował z nr. 11, przyjmujący z Węgier Peter Veres z nr. 13, drugi z nowych przyjmujących Bułgar Nikołaj Penczew z 17, a atakujący Dawid Konarski z 1.

Pozostali zawodnicy pozostali przy swoich numerach, nawet środkowy Grzegorz Kosok, który co roku zmieniał liczbę na plecach, Grał już z 11, 10, 18 i 6. Teraz ma ponownie występować z tym ostatnim numerem, dlatego też Konarski, który w Delekcie grał z szóstką, wybrał jedynkę.

Numery siatkarzy Asseco Resovii w sezonie 2013/14:

1. Dawid Konarski, 2. Paul Lotman, 3. Wojciech Grzyb, 4. Piotr Nowakowski, 5. Lukas Tichacek, 6. Grzegorz Kosok, 7. Olieg Achrem, 10. Jochen Schops, 11. Fabian Drzyzga, 12. Łukasz Perłowski, 13. Peter Veres, 16. Krzysztof Ignaczak, 17. Nikolaj Penchev.