Mistrz Polski rozdaje koszulki na Facebooku. Mnóstwo chętnych

Niemiec Jochen Schops, atakujący Asseco Resovii, z którą zdobył mistrzostwo Polski, na swoim profilu na Facebooku ogłosił konkurs. W kilka godzin znalazło się prawie 1,5 tysiąca chętnych, by w nim wygrać.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLSympatyczny Niemiec w nagrodę dla kibiców za wsparcie w minionym sezonie postanowił rozdać im kilka koszulek Asseco Resovii, zarówno meczowych, jak i treningowych. Ogłosił więc konkurs. Wystarczy tylko skomentować jego wpis na Facebooku do 23 czerwca, a później z tego grona Schops wybierze zwycięzców.

Odzew kibiców był niemal natychmiastowy. Siatkarz konkurs ogłosił w środę wieczorem, a już w czwartek rano miał prawie 1,5 tys. komentarzy. Tyle osób chce jego koszulkę, a wygląda na to, że to jeszcze nie koniec.

Fani komentują, wpisując wiersze, prośby o koszulkę, pozdrowienia czy... podziękowania za konkurs. Każdy sposób jest dobry, by przekonać do siebie atakującego mistrzów Polski.

Przypomnijmy, że Schops to jeden z najlepszych atakujących na świecie, jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie. Do Rzeszowa przyszedł z rosyjskiej Iskry Odincowo przed rokiem. Po mistrzowskim sezonie przedłużył kontrakt na kolejne dwa lata.

By wziąć udział w konkursie ogłoszonym przez Jochena, wystarczy wejść na jego profil na Facebooku.