Rzeszów będzie kibicował Asseco Resovii na rynku, przed telebimem

Podobnie jak tydzień temu, w najbliższą sobotę na rzeszowskim rynku stanie telebim. Kibice znów będą mogli oglądać finałowe stracie siatkarzy Asseco Resovii z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W sobotę okaże się ostatecznie, czy resoviacy obronią tytuł mistrza Polski.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPo czterech meczach finałowego starcia w PlusLidze jest remis 2:2. Przed tygodniem Asseco Resovia wygrała w sobotę w hali Podpromie 3:0, ale w niedzielę przegrała 0:3. Oba spotkania oglądało na rzeszowskim rynku łącznie kilka tysięcy osób. Były zawiedzone. Nie było świętowania mistrzostwa, bo ZAKSA wyrównała stan rywalizacji.

Teraz, w sobotę, kibice na pewno poznają mistrza Polski. I znów będą mogli na niego oczekiwać na rynku, gdzie ponownie stanie telebim. A fanów siatkówki może być zdecydowanie więcej niż ostatnio. Spotkanie rozegrane zostanie bowiem w Kędzierzynie-Koźlu, dlatego na rynek być może dołączą też fani, którzy mecze w Rzeszowie oglądali na żywo, w hali Podpromie.

Po spotkaniu natomiast kibice będą mogli nie tylko świętować srebrne lub złote medale, ale także dalej delektować się sportowymi wydarzeniami na dużym ekranie. - Czynimy starania, byśmy mogli pokazać na telebimie także galę boksu, która odbywać się będzie w hali Podpromie - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta miasta.

Siatkarze decydujący o mistrzostwie mecz rozpoczną o godz. 18. Transmisja gali zaplanowana jest dwie godziny później.

Więcej o: