Sport.pl

Tak Asseco Resovia świętowała mistrzostwo na rynku. Będzie powtórka? [WIDEO]

W niedzielę być może poznamy mistrza Polski w siatkówce na obecny sezon. Jeśli Asseco Resovia albo Zaksa Kędzierzyn-Koźle wygrają dwa razy w hali Podpromie, zdobędą złote medale.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLTytułu broni Asseco Resovia, ale Zaksie także brakuje dwóch zwycięstw do mistrzostwa. Po pierwszym weekendzie zmagań w Kędzierzynie-Koźlu, w rywalizacji do trzech zwycięstw, jest remis 1:1. Teraz delikatnym faworytem może być Asseco Resovia, która we własnej hali w tym sezonie PlusLigi przegrała tylko raz. Jeśli podtrzyma dobrą passę, obroni tytuł mistrza Polski.

Hala Podpromie będzie wypełniona kibicami po brzegi, bilety na oba spotkania rozeszły się w 7 minut. Ci kibice, którzy nie mają wejściówek na spotkania, będą mogli kibicować na rzeszowskim rynku, gdzie rozłożony zostanie telebim.

W poprzednim roku wspólne oglądanie ostatnich akcji wyglądało tak:A kilka godzin później, gdy na rynek dotarli siatkarze, rozpoczęło się świętowanie mistrzostwa Polski.Czy w niedzielę będzie podobnie? Okaże się po sobotnim i niedzielnym pojedynku. Trzecie spotkanie obu ekip zaplanowano na godz. 13, czwarte na godz. 20. Relacja na żywo z obu spotkań na rzeszow.sport.pl.

Więcej o: