Finał PlusLigi. Bilety na Zaksę rozeszły się w 7 minut

Nie ma już biletów na finałowe spotkania Asseco Resovii z Zaksą Kędzierzyn-Koźle, które 13 i 14 kwietnia odbędą się w Rzeszowie. Wejściówki zarezerwowane zostały w... siedem minut.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- Obciążenie serwerów było tak gigantyczne, że na chwilę padły. Po siedmiu minutach było jednak po sprawie - powiedział Jarosław Gutowski, dyrektor organizacyjny Asseco Resovii.

Zainteresowanie finałową konfrontacją z Zaksą Kędzierzyn-Koźle było zdecydowanie większe niż przed półfinałową batalią w Rzeszowie z Delectą Bydgoszcz. Wówczas zapotrzebowanie na tysiąc biletów wyraziło ok. 35 tysięcy kibiców.

Wpływ na to miało z pewnością poniedziałkowe zwycięstwo mistrzów Polski w Kędzierzynie. Po dwóch spotkaniach z Zaksą jest remis i na najbliższe dwa pojedynki rywalizacja przenosi się do hali Podpromie w Rzeszowie. A w niej obrońcy tytułu nie zwykli przegrywać. - Liczymy, że nie będziemy musieli jechać na piąty mecz do Kędzierzyna, tylko w Rzeszowie świętować będziemy obronę tytułu - dodał Gutowski. I na pytanie o organizację ewentualnej fety po zdobyciu drugiego z rzędu złotego medalu odpowiedział jedynie: - Sport jest sportem. Zanim ostatnia piłka nie wpadnie w boisko, nie chcemy na ten temat rozmawiać. Niech zespół najpierw wygra dwa mecze, a wtedy na pewno będzie feta.

Zarezerwowane bilety należy odebrać na Wyspie Asseco Resovii w galerii Nowy Świat.

Trzeci mecz finału z Zaksą odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 13. Dzień później o godz. 20 rozpocznie się spotkanie nr 4.