A. Kowal, trener Asseco Resovii: Jutro zagramy lepiej [WIDEO]

- Zaksa była od nas lepsza w każdym elemencie. Mieliśmy swoje szanse, ale ich nie wykorzystaliśmy. To jednak tylko jeden mecz, jutro musimy zagrać zdecydowanie lepiej. Jestem przekonany, że zagramy - powiedział po pierwszym finałowym meczu w PlusLidze trener Asseco Resovii Andrzej Kowal.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLJego podopieczni byli wyraźnie słabsi od Zaksy Kędzierzyn-Koźle i przegrali w hali rywali 0:3. Mimo przewagi rywali rzeszowianie byli na prowadzeniu w końcówce pierwszego i trzeciego seta, ale ostatecznie to miejscowi triumfowali i w rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzą 1:0. - Nie pokazaliśmy stu procent swoich możliwości, szkoda. Jutro jest nowy dzień, nowy mecz, postaramy się pokazać więcej jakości w naszej grze - stwierdził z kolei Olieg Achrem, kapitan resoviaków, który kończył mecz jako rezerwowy. Nie miał w niedzielę najlepszego dnia.

Zresztą wielkiej siatkówki nie było. Zaksa grała lepiej, ale obie strony zachowywały się bardzo nerwowo. - Zagraliśmy niezłe spotkanie, aczkolwiek od supersiatkówki byliśmy daleko - stwierdził kapitan zwycięzców Paweł Zagumny.

W poniedziałek drugie starcie finałowe, także w Kędzierzynie-Koźlu. Początek o godz. 18.