G. Kosok, środkowy Asseco Resovii: Musimy się bardziej skupić, by wygrać

- Na pewno nasza gra może być lepsza, aczkolwiek liczy się zwycięstwo, a styl jest sprawą drugorzędną - powiedział po zwycięstwie 3:1 nad Delectą Bydgoszcz środkowy Asseco Resovii Grzegorz Kosok.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLResoviacy pokonali rywali i prowadzą w rywalizacji do trzech zwycięstw już 2:1. Niedzielne spotkanie zaczęli jednak źle, od gładkiej przegranej. Niewiele im wtedy wychodziło. - Wydaje mi się, że byliśmy za bardzo spięci. Może czuliśmy, ze zbliża się finał, w którym chcemy grać? Chcemy zrobić wszystko, by tam być. Może przez to wkradło się napięcie - zastanawiał się po meczu Grzegorz Kosok.

Dla środkowego Asseco Resovii najważniejsze było jednak zwycięstwo. - Styl jest sprawą drugorzędną w play-off. Aczkolwiek w kolejnym meczu trzeba się skupić, żeby zagrać tak, jak każdy z nas chce. Robić mniej błędów, mieć mniej stresów. Trzeba się skupić, żeby wygrać i zakończyć rywalizację w Rzeszowie - dodał Kosok.

Czwarte spotkanie Asseco Resovii z Delectą odbędzie się dziś o godz. 18 w Rzeszowie. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl. Jeśli wygrają mistrzowie Polski, awansują do finału. Jeżeli zwyciężą goście, decydujący, piąty pojedynek odbędzie się w Bydgoszczy w piątek.