Sport.pl

Asseco Resovia vs Delecta Bydgoszcz. W Rzeszowie częściej wygrywali gospodarze

Dziś o godz. 14.30 i w poniedziałek o godz. 18 siatkarze Asseco Resovii podejmą we własnej hali Delectę Bydgoszcz w meczach półfinałowych w PlusLidze. Bilans spotkań w hali Podpromie jest na korzyść mistrzów Polski.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLObie drużyny walczą o awans do finału. Po dwóch spotkaniach w Bydgoszczy, w rywalizacji do trzech zwycięstw, jest remis 1:1. Kto wygra dwa spotkania w Rzeszowie zagra o złoto. Jeśli nadal będzie remis, decydujący pojedynek rozegrany zostanie w Bydgoszczy 29 marca.

Do tej pory Asseco Resovia z Delectą grała w Rzeszowie osiem razy. Pięć z tych spotkań wygrali rzeszowianie, a trzy gracze z Bydgoszczy. Ostatni raz jednak zwyciężyli w hali Podpromie w 2010 roku.

Bilans setów także jest korzystny dla podopiecznych Andrzeja Kowala. Wygrali w tych ośmiu meczach 18 setów, przegrali 14. Jak będzie teraz?

Początek niedzielnego spotkania o godz. 14.30. Poniedziałkowy rozpocznie się o godz. 18. Relacja na żywo z obu pojedynków na rzeszow.sport.pl.

Więcej o: