Kup bilet na półfinał PlusLigi. Sprzedaż rusza w niedzielę

24 i 25 marca siatkarze Asseco Resovii rozegrają kolejne mecze półfinału PlusLigi z Delectą Bydgoszcz. Tym razem obie drużyny zmierzą się w hali Podpromie w Rzeszowie. W niedzielę ruszy rezerwacja biletów na te spotkania.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPo dwóch pojedynkach w Bydgoszczy, w rywalizacji do trzech zwycięstw, jest remis 1:1. Asseco Resovia staje więc przed sporą szansą na zapewnienie sobie miejsca w finale. Wystarczy, że wygra dwa razy, a u siebie rzadko przegrywała. Ma też za sobą spory atut w postaci kibiców, na których pomoc bardzo liczą siatkarze. - Ludziska, za 2 tygodnie widzę wszystkich na Podpromiu drących jape - napisał zaraz po meczach w Bydgoszczy na swojej stronie Igłą Szyte Krzysztof Ignaczak, libero rzeszowian.

Ci fani, którzy mają karnety, z pewnością zjawią się na Podpromiu. Pozostali muszą najpierw postarać się o zakup biletów. Rezerwacja wejściówek na oba spotkania rozpocznie się w niedzielę 17 marca o godz. 20. Dostępnych będzie ponad tysiąc biletów na każdy dzień.

Zarezerwowane wejściówki trzeba odebrać na Wyspie Asseco Resovii w Galerii Nowy Świat do soboty 23 marca do godz. 18. Nieodebrane bilety trafią do sprzedaży w kasie biletowej w hali Podpromie.

Kasa czynna będzie w niedzielę od godz. 11.30, a w poniedziałek od godz. 15. Spotkania z Delectą rozpoczną się natomiast o godz. 14.30 i 18.

Szczegóły rezerwacji i sama rezerwacja odbywa się na stronie klubowej www.assecoresovia.pl. Ceny biletów to 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy).