Hit play-off. Biletów nie ma. Ponad tysiąc w... siedem minut

Zaledwie siedem minut trwała rezerwacja biletów na piąty mecz ćwierćfinału PlusLigi pomiędzy Asseco Resovią i PGE Skrą Bełchatów, który odbędzie się w poniedziałek w Rzeszowie. Stawka meczu jest ogromna, wygrany zagra o medale, pokonany straci sezon. Pojedynek obejrzy komplet widzów.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- Obciążenie serwerów było bardzo duże, chętnych na bilety nie brakowało - mówi Jarosław Gutowski, dyrektor organizacyjny w Asseco Resovii. Rezerwacja biletów trwała zaledwie siedem minut. W tym czasie kibice zajęli około 1,2 tys. miejsc w hali Podpromie (pozostałe zajęte są przez posiadaczy karnetów). Teraz mają czas do niedzieli do godz. 16, by odebrać wejściówki.

Nieodebrane bilety trafią do sprzedaży w kasie hali Podpromie w poniedziałek od godz. 15. Ceny wejściówek to 35 zł (normalna) i 25 zł (ulgowa).

Hala Podpromie zapełniona będzie więc do ostatniego miejsca, a kibice mogą pomóc siatkarzom w pokonaniu po raz trzeci Skry i przejściu dalej. - Myślę, że naszych kibiców nie trzeba zachęcać do dopingu. Z pewnością zrobią niesamowitą atmosferę, a to poprowadzi siatkarzy do zwycięstwa - kończy Gutowski.

Początek poniedziałkowego meczu o godz. 18. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl.