Sport.pl

Znamy terminy meczów Asseco Resovii ze Skrą. Oba w telewizji

Niezwykle ciekawie zapowiada się rywalizacja w pierwszej rundzie play-off PlusLigi. Mistrz Polski Asseco Resovia zagra z wicemistrzem PGE Skrą Bełchatów. Przegrany straci szanse na medal. Pierwsze mecze już w niedzielę i poniedziałek w Rzeszowie.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLTo będzie prawdziwa siatkarska wojna. Oba zespoły w tym sezonie grały w kratkę i zasłużenie uplasowały się na czwartym i piątym miejscu. Dla jednego z nich sezon będzie klęską. Uratować go może tylko awans do półfinałów.

Zapowiada się więc emocjonująca rywalizacja o dużym ciężarze gatunkowym. Najprawdopodobniej wszystkie mecze będzie można zobaczyć na antenach Polsatu Sport. Na razie pewne jest to, że dwa pierwsze pojedynki z Rzeszowa pokaże telewizja. Spotkania zaplanowano na niedzielę (godz. 14.30) i poniedziałek (godz. 18).

Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw. Trzeci i ewentualnie czwarty mecz rozegrane zostaną w Bełchatowie w następny weekend. Gdyby doszło do piątego pojedynku, odbędzie się on ponownie w Rzeszowie. - Nie ma się co łudzić, że rywalizacja skończy się w trzech meczach. Tu będzie walka na całego do ostatniej piłki - uważa Czech Lukas Tichacek, rozgrywający Asseco Resovii.

Biletów na oba spotkania już nie ma. Rozeszły się w sprzedaży internetowej w kilkanaście minut. Przed spotkaniami jednak do kasy w hali Podpromie trafią nieodebrane wejściówki, a także bilety do jednego z sektorów poza boiskiem.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!