Sport.pl

O. Achrem: Pomyśleliśmy, że Lotos sam przegra mecz

- Zaczęliśmy dobrze, a w drugim secie pomyśleliśmy chyba, że rywale sami przegrają mecz - powiedział po zwycięstwie 3:1 nad Lotosem Trefl Gdańsk kapitan Asseco Resovii Olieg Achrem.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLAsseco Resovia w ostatniej kolejce rundy zasadniczej ograła u siebie Lotos Trefl Gdańsk 3:1. - To był nasz ostatni test przed play-off. Miał pokazać, jak jesteśmy do nich przygotowani - mówił później Achrem. Rzeszowianie musieli wygrać dwa sety, by zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce. Lotos grał już o nic. - Swój cel osiągnęliśmy wcześniej, awansując do ósemki - podsumował Dariusz Luks, trener gdańszczan. - Nie da się ukryć, że wpływ na naszą grę miał sobotni mecz w Olsztynie, który zapewnił nam grę w play-off. Ale Resovia na niewiele nam dziś pozwoliła - dodał Wojciech Żaliński, kapitan Trefla.

Zadowolony po meczu był trener resoviaków Andrzej Kowal: - Cieszy postawa skrzydłowych. Ci zawodnicy w siatkówce decydują o wyniku, a w perspektywie play-off te elementy będą miały ogromne znaczenie. Myślimy już o decydujących meczach, mogę obiecać, że zagramy najlepiej jak potrafimy - stwierdza szkoleniowiec.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!