Rusza rezerwacja biletów na play-off. Tylko rywala mistrzów Polski brak

W niedzielę o godz. 20 ruszy rezerwacja biletów na pierwsze dwa mecze fazy play-off w PlusLidze. Warunek jest jeden, Asseco Resovia do tej pory musi zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwórce. Ale gdy ruszy rezerwacja, nadal nie będzie wiadomo, z kim mistrzowie Polski zagrają w ćwierćfinale.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLŻeby za tydzień rozegrać dwa pierwsze mecze ćwierćfinału play-off we własnej hali, Asseco Resovia musi utrzymać miejsce w pierwszej czwórce PlusLigi. Żeby nie oglądać się na inne wyniki, resoviacy muszą w niedzielę pokonać u siebie Lotos Trefl Gdańsk. Wtedy będą pewni czwórki, awansują nawet na trzecie miejsce. Na chwilę, bowiem do rozegrania zostanie jeszcze ostatni pojedynek Jastrzębskiego Węgla z Wkręt-metem AZS-em Częstochowa. Ten zaplanowano na poniedziałek. Jeśli wygrają jastrzębianie, wyprzedzą mistrzów Polski, a ci do play-off ruszą z czwartej pozycji.

W Rzeszowie nikt jednak nie będzie czekał na ostateczny wynik poniedziałkowego spotkania. Jeśli w niedzielę Asseco Resovia pokona Lotos Trefl (początek meczu o godz. 14.30), rezerwacja biletów na pierwsze mecze play-off ruszy kilka godzin później. Oba pojedynki odbędą się między 15 a 18 lutego, dokładnych dat także bowiem nie ma. Najprawdopodobniej rywalem rzeszowian będzie jednak wicemistrz kraju PGE Skra Bełchatów.

Jeśli Asseco Resovia zakończyłaby sezon na piątym miejscu, pierwsze dwa mecze rozegrałaby na wyjeździe. Wtedy rezerwacja na kolejne spotkania ruszy w terminie późniejszym.

Ceny biletów na mecze w play-off to 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Rezerwacji można dokonać na stronie www.assecoresovia.pl. Tam znajdują się także szczegółowe informacje na temat rezerwacji. Na fazę play-off obowiązują oczywiście całosezonowe karnety.