Nowa koszulka Krzysztofa Ignaczaka? Jest kandydatka

Krzysztof Ignaczak, libero reprezentacji Polski i Asseco Resovii, wybrał najlepszy projekt nowej koszulki, w której być może zagra w kolejnym sezonie. Zwycięski projekt wygrał pierwszy etap konkursu.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLTo już drugi rok, gdy firma Nikon, sponsor Asseco Resovii, wraz z klubem organizują konkurs na projekt koszulki dla Krzysztofa Ignaczaka. Zwycięski projekt sprzed roku można teraz oglądać na boiskach PlusLigi, "Igła" bowiem występuje w takim stroju w oficjalnych meczach swojej drużyny.

W tym roku zasady konkursu nieco się zmieniły. Tegoroczna edycja przeprowadzona będzie w pięciu dwutygodniowych odsłonach. W każdej z nich autor najlepszego projektu nagrodzony zostanie aparatem Nikon Coolpix L610, a kolejne trzy najciekawsze prace wyróżnione zostaną nagrodami w postaci koszulek klubowych.

Wyboru projektów koszulek dokonuje sam Krzysztof Ignaczak. On właśnie wybrał pierwszy projekt spośród ponad 150, które nadesłane zostały na konkurs. Najciekawsza okazała się praca Agnieszki Jakieły z Iwonicza-Zdroju.

Na koniec wszystkich etapów spośród pięciu zwycięskich projektów "Igła" wybierze tę koszulkę, która stanie się jego oficjalnym strojem w przyszłym sezonie.

Konkurs tym razem odbywa się na fanpage'u Nikona, gdzie uruchomiona została aplikacja konkursowa "Zaprojektuj koszulkę Igły".

Szczegóły na stroniewww.facebook.com/NikonPolska .