Liga Mistrzów. Rywal mistrza Polski pewnie wygrywa w meczu na szczycie

Mistrzowie Włoch, Lube Banca Macerata, w ostatnim meczu ligowym pokonali na wyjeździe Coprę Piacenza 3:1. We wtorek zespół z Maceraty zagra w Rzeszowie z Asseco Resovią w pierwszym pojedynku play-off 12. Ligi Mistrzów.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLLube Banca odniosła we Włoszech bardzo cenne zwycięstwo. Zmierzyła się z trzecią w tabeli Coprą, i to w jej hali. Dzięki zwycięstwu 3:1 (21:25, 25:23, 25:16, 25:21) zrównała się w tabeli z Trentino Volley, które nieoczekiwanie przegrało swój pojedynek. Obie ekipy mają po 34 punkty.

Najwięcej punktów dla Maceraty zdobył w tym meczu Ivan Zaytsev (14). Ale punktowali wszyscy gracze, łącznie z rozgrywającym Draganem Travicą, który zapisał na swoim koncie aż osiem punktów.

Lube Banca jest rywalem mistrza Polski Asseco Resovii w pierwszej rundzie play-off Ligi Mistrzów. Oba zespoły zmierzą się w najbliższy wtorek w Rzeszowie i 23 stycznia w Maceracie. Początek spotkania w Rzeszowie o godz. 20.30. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl.

Więcej o: