Grzegorz Kosok: Bez presji gra się przyjemnie

- Mam nadzieję, że mecz się podobał kibicom. Dla nas było naprawdę przyjemnie - powiedział po zwycięstwie 3:0 nad Effectorem Kielce w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinału Pucharu Polski środkowy Asseco Resovii Grzegorz Kosok.

Resoviacy, by awansować do półfinału, musieli wygrać tylko jednego seta. W pierwszym pojedynku pokonali bowiem rywali w Kielcach 3:0. Przed spotkaniem zapowiadali jednak walkę o zwycięstwo w całym meczu i tak też zrobili. Nie dali szans Effectorowi, wygrywając gładko, bez straty seta. - Zadanie spełniliśmy w stu procentach - powiedział Kosok i dodał: - W każdym meczu staramy się grać, tak żeby wygrać.

W starciu z kielczanami mogli zagrać wszyscy zdrowi zawodnicy Asseco Resovii. Gra bez presji, bez obciążeń sprzyjała resoviakom. - Przy takiej grze bez presji, można pokazać wszystko, co się chce. I mam nadzieję, że będziemy grać tak samo w meczach o większą stawkę. Bez presji gra się naprawdę przyjemnie - zakończył Kosok.