Kontuzja kapitana mistrzów Polski niegroźna. Gotowy na Ligę Mistrzów?

Zaledwie kilka dni potrwa przerwa w grze Oliega Achrema, kapitana Asseco Resovii, który w minionym tygodniu uskarżał się na kłopoty z kolanem. Na szczęście badania nie wykazały poważnych problemów.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- Byliśmy w Łodzi na badaniach i okazało się, że łękotka nie jest uszkodzona. Za kilka dni Olieg powinien być gotowy do gry - uspokaja Tomasz Kozłowski, team manager Asseco Resovii.

Achrem nie zagrał w piątkowym meczu z Delectą Bydgoszcz w PlusLidze. Była bowiem obawa poważnych problemów z kolanem. Z bydgoszczanami nie zagrał też Zbigniew Bartman, atakujący Asseco Resovii. W jego przypadku jednak przerwa potrwa dłużej. Bartman, który ma naderwany mięsień dwugłowy uda, wróci do gry najwcześniej za 2-3 tygodnie. A to oznacza, że zabraknie go w pojedynkach Ligi Mistrzów z włoską Lube Bancą Macerata, a być może także w turnieju finałowym Pucharu Polski.

Decydujące starcia w Pucharze Polski zaplanowano na ostatni weekend stycznia. Mecze w Lidze Mistrzów z zespołem z Maceraty z kolei na 15 i 23 stycznia. Na oba gotowy do gry ma być już Achrem.