Liga Mistrzów. Rusza sprzedaż biletów na mecze z Włochami

W niedzielę o godz. 20 rozpocznie się rezerwacja biletów na spotkanie mistrzów Polski Asseco Resovii z włoską Lube Bancą Maceratą w pierwszej rundzie play-off Ligi Mistrzów.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLMistrzowie Polski i Włoch w pierwszym pojedynku zagrają w Rzeszowie, we wtorek 15 stycznia o godz. 18. Rewanż zaplanowano osiem dni później w hali rywali. Dziś o godz. 20 rozpocznie się rezerwacja biletów na pierwsze spotkanie.

Przypomnijmy, że będzie to rezerwacja otwarta. Do sprzedaży trafią bilety, które nie zostały zarezerwowane przez posiadaczy karnetów, oraz te do sektorów, w których karnety nie były sprzedawane. Na kibiców czekać będzie kilkaset wejściówek.

Rezerwacja potrwa do poniedziałku 14 stycznia do godz. 18. Do tego terminu należy też odebrać bilety. Nieodebrane wejściówki trafią do kasy w hali Podpromie i będą sprzedawane w dniu meczu od godz. 15. Cena biletu to 40 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy). Rezerwacja odbywa się na stronie www.assecoresovia.pl.

Jednocześnie do 8 stycznia trwa rezerwacja biletów na rewanżowy pojedynek ćwierćfinału Pucharu Polski z Effectorem Kielce. Mecz ten odbędzie się w środę 9 stycznia o godz. 18.