Kup bilet na mecz Asseco Resovii. Spotkanie w styczniu, rezerwacja dziś

W piątek o godz. 20 rozpocznie się rezerwacja biletów na pierwsze noworoczne spotkanie siatkarzy Asseco Resovii we własnej hali. Za tydzień, 4 stycznia mistrzowie Polski podejmą wicelidera tabeli Delectę Bydgoszcz w meczu 14. kolejki PlusLigi.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPojedynek ten rozpocznie się o godz. 18. Jeśli resoviacy go nie wygrają, stracą praktycznie szansę na pierwszą czwórkę po fazie zasadniczej. Teraz strata punktowa do Delecty wynosi już osiem punktów.

Rezerwacja biletów na to spotkanie rozpocznie się dziś o godz. 20. Potrwa do 3 stycznia, do godz. 18. Nieodebrane bilety trafią do kasy w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa otwarta będzie od godz. 15.

Z kolei 1 stycznia, także o godz. 20, rozpocznie się rezerwacja biletów na rewanżowy pojedynek Pucharu Polski pomiędzy Asseco Resovią i Effectorem Kielce. Spotkanie to odbędzie się w środę 9 stycznia o godz. 18. Rezerwacja wejściówek potrwa z kolei do 8 stycznia do godz. 18.

Na oba spotkania obowiązują karnety. Bilety natomiast kosztują 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy). Rezerwacja odbywa się na stronie www.assecoresovia.pl. Tam też znajdują się jej szczegóły.