Sport.pl

Liga Mistrzów. Bez niespodzianki, Włosi już wygrali polską grupę

Włoska Bre Banca Lannutti Cuneo w 5. kolejce rozgrywek Ligi Mistrzów pokonała we Francji Arago de Sete 3:0 i zapewniła sobie zwycięstwo w grupie G. W tej samej, w której rywalizują mistrzowie Polski, Asseco Resovia.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLWłosi wygrali we Francji łatwo (25:16, 25:22, 25:16). Zwycięstwo to było ich piątym w piątym spotkaniu. Do tej pory stracili tylko jednego seta, w pojedynku z Asseco Resovią.

A rzeszowianie już we wtorek wygrali swój mecz w Rumunii z Rematem Zalau także 3:0. Żeby jednak wraz z Bre Bancą awansować do play-off, potrzebują jeszcze jednego zwycięstwa, właśnie z Arago de Sete, w najbliższą środę w Rzeszowie.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!