Sport.pl

Pewne zwycięstwo rywala Asseco Resovii w lidze włoskiej

Siatkarze Bre Banca Lannutti Cuneo w meczu 7. kolejki włoskiej serie A pokonali na wyjeździe Marmi Lanza Verona 3:1. We wtorek w pojedynku Ligi Mistrzów podejmą mistrza Polski, Asseco Resovię.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLCuneo w tabeli serie A zajmuje drugą pozycję. Lepsza jest jedynie Lube Banca Macerata.

W pojedynku w Weronie Cuneo miało problemy tylko w drugim secie, którego przegrało do 19. Pozostałe wygrywało łatwo, dwa razy do 18 i raz do 16.

We wtorek we własnej hali Włosi podejmą z kolei Asseco Resovię, w pojedynku 4. kolejki grupy G Ligi Mistrzów. Przed tygodniem w Rzeszowie Cuneo wygrało łatwo 3:0. Teraz też będzie faworytem, bowiem rzeszowianie na Półwysep Apeniński udali się mocno osłabieni.

Początek spotkania Ligi Mistrzów we wtorek o godz. 20.30. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!