Trener rywali o mistrzu Polski przed LM: Spory potencjał na zagrywce

- Polska drużyna jest bardzo silna i ma w swoim składzie zawodników ze sporym doświadczeniem. Mają spory potencjał na zagrywce i dlatego musimy grać uważnie w przyjęciu, a jednocześnie z odwagą i agresją - mówi Roberto Piazza, trener Bre Banca Lannutti Cuneo, rywala Asseco Resovii w środowym meczu Ligi Mistrzów.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLRzeszowianie podejmą Włochów w spotkaniu o pierwsze miejsca w grupie G. - To będzie pojedynek, w którym każdy zawodnik chce zagrać i pokazać się z dobrej strony, mając na względzie wysoki poziom techniczny i potencjał obu zespołów - zauważa Pizza, który w Rzeszowie grał już kilka sezonów temu. Prowadził wtedy Sisleya Traviso, który ograł Asseco Resovię w półfinale Pucharu CEV.

Siłę mistrzów Polski docenia także kapitan rywali Belg Wout Wijsmans. Zapowiada jednak walkę o pełną pulę. - Musimy zagrać naszą najlepszą siatkówkę, żeby pokazać przeciwnikom naszą siłę i możliwości - mówi i dodaje: - Na pewno dużo łatwiej jest o tym mówić niż zrealizować te zamierzenia na boisku, ale postaramy się to zrobić i osiągnąć nasz cel.

Początek spotkania o godz. 18. Relacja na żywo na rzeszow.sport.pl.