Sport.pl

Dziś Bartman u Wojewódzkiego. Z prezentem. Co dostał Kuba?

Atakujący Asseco Resovii i reprezentacji Polski Zbigniew Bartman będzie dziś gościem Kuby Wojewódzkiego w TVN-ie. Emisja programu o godz. 22.30.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLBartman w programie wystąpi razem z raperem Peją. "Kuba spełnił jedno z moich marzeń i dał mi możliwość poznania Rycha Peji! Mojego ulubionego rapera, którego piosenki zawsze 'nakręcają' mnie przed meczem!" - napisał na swojej stronie internetowej "Zibi" Bartman.

Siatkarz Asseco Resovii na nagranie programu nie poszedł z pustymi rękami. Wręczył gospodarzowi koszulkę Resovii, "pasiaka" z logo programu i numerem... 49. Ciekawe, czy ten moment będzie pokazany w programie?

Wizytę Bartmana u Kuby Wojewódzkiego oglądaj dziś o godz. 22.30 w TVN-ie.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska Producent murawy na Narodowym odpowiada na zarzuty o stan boiska
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!