Sport.pl

Liga Mistrzów. Rywal mistrzów Polski przylatuje już w poniedziałek

W środę o godz. 18 siatkarze mistrza Polski, Asseco Resovii podejmą w meczu 3. kolejki grupy G Ligi Mistrzów włoską Bre Bancę Lannutti Cuneo. Rywale już w poniedziałek mają się zameldować w Rzeszowie.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PLPojedynek rzeszowian i Włochów zadecyduje o tym, kto wygra grupę G. Dlatego też Włosi bardzo poważnie podchodzą do tego spotkania. Tak samo zresztą jak i resoviacy, choć w szeregach tych nie brakuje ostatnio problemów. Okazją do odbicia się od dna ma być właśnie mecz z Bre Bancą.

Ale rywal do najłatwiejszych nie należy, a w składzie ma znane nazwiska. Wszystkie pojawią się w hali Podpromie w środę. A w Rzeszowie już w poniedziałek.

Włosi na lotnisku w podrzeszowskiej Jasionce wylądować mają ok. godz. 23.30. Prosto stamtąd udadzą się do hotelu. Na wtorek mają zaplanowane dwa treningi. Rano ćwiczyć będą na siłowni, a wieczorem, o godz. 19.15 trenować będą w rzeszowskiej hali.

W środę, w dniu meczu rywale mają zaplanowany jeszcze jeden, godzinny trening. A o godz. 18 oba zespoły zmierzą się w walce o punkty.

Więcej o: