Sport.pl

Loża VIP na mecze mistrzów Polski prawie gotowa. W sobotę debiut [FOTO]

Widok z góry na boisko, catering i podgląd spotkania na ekranie LCD to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na tych kibiców Asseco Resovii, którzy wykupili miejsce w specjalnej loży VIP w hali Podpromie. Jej debiut przewidziano na sobotę podczas meczu rzeszowian z Wkręt-metem AZS-em Częstochowa.

Wszystko o Asseco Resovii w specjalnym serwisie na RZESZOW.SPORT.PL- Uruchomimy lożę VIP już podczas najbliższego spotkania, choć jeszcze nie jest w pełni wyposażona. To będzie takie robocze otwarcie, dla tych, którzy już wykupili w niej miejsce. Oficjalne zaplanowane jest na koniec miesiąca, gdy będzie już całe wyposażenie - mówi Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

A koszt miejsca w loży VIP nie jest niski. To 2 tys. zł, ale posiadacz takiego karnetu może liczyć na dodatkowe korzyści, jak choćby wstęp na wszystkie mecze siatkarzy Asseco Resovii łącznie z Ligą Mistrzów, dostęp do statystyk po każdym secie, miejsce parkingowe, catering, a także podgląd spotkania na ekranie LCD. Pomieszczenie jest też klimatyzowane. - W tym momencie do loży VIP i galerii VIP [50 foteli umiejscowionych na III poziomie hali Podpromie. Koszt 1 tys. zł - przyp. red.] mamy sprzedanych 70 procent karnetów. Więcej w galerii, bo ona była już widoczna. Teraz myślę, że wzrośnie sprzedaż w loży VIP, bo będzie można już zobaczyć, jaki jest komfort oglądania z niej pojedynków siatkarzy - stwierdza wiceprezes Górski.

Klub oprócz całosezonowych karnetów przygotuje też ofertę dla tych, którzy chcą oglądać tylko jedno spotkanie z loży VIP. W tej jest około 40 miejsc.

Loża VIP mieści się na III poziomie hali Podpromie, w miejscu dawnej siłowni, nad tablicą wyników. Oprócz niej w tym samym miejscu będzie siedziba klubu, a także sala konferencyjna. - W tygodniu będzie służyć siatkarzom podczas odpraw i statystykom do bieżącej pracy. W trakcie spotkań zmieniać się będzie w salę konferencyjną, będą tam stanowiska dla dziennikarzy, faks, komputer - wymienia wiceprezes Asseco Resovii, która siedzibę klubu zmieni pod koniec listopada.

Więcej o: